100 bin paket kaçak sigara ele geçirildi

Yazı boyutu

Pazaryerinde sigara satan kişilerin evlerine baskın yapan Bandırma KOM ekipleri, 100 bin paket kaçak sigara ve 10 gram esrar ele geçirdi.

Bandırma Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü (KOM) Grup Amirliği ekipleri, aldıkları bir ihbarı değerlendirerek yaptıkları operasyonla 100 bin paket kaçak sigara ve 10 gram esrar ele geçirdi.

Bandırma’da Pazartesi Pazarı olarak bilinen bölgenin girişinde sigara satışı yapan kişilerin, kaçak sigara sattığı ihbarını alan Emniyet ekipleri bu kişilerin, sigaraları Doğu illerinden getirdiklerini belirledi. Bu kişilerin, Doğu illerinden yüklü miktarda sigara getirdiğini öğrenen Bandırma Emniyeti KOM ekipleri, Haydarçavuş mahallesindeki evlerine  baskın düzenledi.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; evlerinde kaçak sigara bulunan kişilerin, daha önce de aynı suçtan haklarında işlem yapılan kişiler olduğu bildirildi.

Konu ile ilgili M.B ve İ.K isimli iki kişi gözaltına alındı, şahıslar  ilk ifadelerinin ardından Bandırma C.Başsavcılığına sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan bu kişiler, tutuklandı.Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code