Altıeylül Yolları Düzenliyor

Yazı boyutu

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk, Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü’nün kırsal kesimde yaptığı çalışmaları denetledi.

Çandır Mahallesi ve Köseler Mahallesi’nde yapılan çalışmaları incelemeye giden Başkan Kafaoğlu kilitli parke taşı döşeme işlemlerini denetledi. Başkan Kafaoğlu yaptığı açıklamada, bu sene 500 bin metrekare kilitli parke taşı ihalesi yaptıklarını belirterek, 4 farklı müteahihidin çalışmalarda yer aldığını belirtti. İşçilerden taş döşeme konusunda bilgi alan Başkan Kafaoğlu pratikte öğrendiklerini sahada uyguladı.

İncelemeler kapsamında diğer adres olarak Köseler Mahallesine geçen Başkan Kafaoğlu, “Artık kırsal mahalleler belediye oldu. Şehirde ne varsa mahallelerde de o olacak demiştik ve bunun için çalışıyoruz. Ekip olarak çalışıyoruz, ekibim ile gurur duyuyorum. Aşkla, şevkle herkes taşın altına elini koyuyor. Altıeylül artık kurumsal bir kimlik kazandı. Vatandaş mutlu olunca ben de mutlu oluyorum. Vatandaşımız her şeye layık. Silindirler, kepçeler, greyderler mahalle içerisinde durmadan çalışıyor. Mahalle şantiye gibi oldu” ifadelerini kullandı.

Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk da bir açıklamada bulunarak, “Önce büyük mahallelerinin yollarını ve alt yapı çalışmalarını hazırladık. Baharın ilk ayları ile birlikte bu bölgelere kilitli parke taşı çalışma işine başladık. 15 Eylül itibariyle bu işleri tamamlayacağız. Kırsaldaki tüm mahallelerimizin önümüzdeki kış ayında daha temiz ve kullanabilir bir mahalle olacak” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir