BALKES sıcağa rağmen çalışıyor

Yazı boyutu

Balıkesirsporlu oyuncular taktiksel çalışmalarını sürdürüyor. Bolu’da hava sıcaklığı 34-36 dereceleri bulmasına rağmen, futbolcular taktiksel çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.Genellikle akşam saatlerinde yapılan antremanlarla Balıkesirsporlu futbolcular PTT Lig’e sıkı hazırlanıyor.

Balıkesirspor PTT 1. Lig hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bolu’nun Karacasu Beldesinde çalışmalarına devam eden BALKES’ler, lige çok sıkı hazırlanıyor. Oynamış olduğu hazırlık maçlarında kendini pekiştiren Balıkesirsporlu oyuncular Ligin başlamasıyla birlikte daha da güçlenecek gibi duruyor.
Taktik çalışmalarının sürdüğü kampta teknik heyet ve Teknik Direktör Erkan Sözeri ile birlikte hareket eden oyuncular. PTT 1. Lig için umutlu konuşuyor. Teknik Direktör Erkan Sözeri, “Balıkesirspor PTT 1. Lig’de fırtına gibi esecek ve yine adını yazdıracak. Hedefimiz Süper Lig’e çıkıp orada uzun soluklu kalmak. Oyuncularıma güveniyorum. İnşallah ligler başlayınca üst seviyelerde kalacağız. Balıkesirsporlu futbolcuların hazırlık maçlarında göstermiş olduğu performansları göz doldurdu. Hatalarımız yok demiyorum. Oynamış olduğumuz hazırlık maçlarıyla birlikte hatalarımızı ve performanslarımızı görüyoruz. Önümüzdeki hazırlık maçlarıyla birlikte daha iyi olacağız. Teknik heyet olarak futbolcularımı Bolu kampında çok iyi motive ettik. Hedeflerimizi belirledik.”dedi.
Öte yandan Balıkesirsporlu futbolcular taktik çalışmalarını sürdürdü. Bolu kampındaki oyuncuların taktiksel çalışmaları teknik heyeti sevindirirken, futbolcularda ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.
Havaların sıcak gitmesiyle birlikte çalışmaların genellikle akşam saatlerinde yaptıklarını belirten teknik heyet, “Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmekte. Öğlen hava sıcaklığı Bolu’da 34-36 dereceleri buluyor. Futbolcular da bu sıcakta performanslarını sergilemeyediklerini için genellikle akşam saatlerinde antremanlara devam ediyoruz.”dedi.
LEVENT BAŞSAKA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code