BALYA’NIN NAZAR BONCUĞU KONUŞTU

Yazı boyutu

Osman Kılıç ‘Ben nazar boncuğuyum. Hedefim Büyükşehir Belediye başkanı olmak. Karıncaya sormuşlar bu yoldaki hedefin ‘Ulaşamasam da bu yolda ölürüm demiş.’ ifadeleri ile Balya’da fark yarattı.

HEDEFİM BÜYÜKŞEHİR

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç hedefinde Büyükşehir olduğunu söyledi. Başkan Kılıç cv’sinin Balya olduğunu belirterek kolay işlere hiç imza atmadım’ dedi.Bize millet inandı diyerek çıktığı Başkanlık yolunda dur durak bilmeyen Osman Kılıç ayak izlerini her yerde bırakıyor. Balya’da Vatandaşlar Osman Başkansa dert olmaz sorun çözülür derken Başkana olan sevgilerini hem yazıya döküyor, hem de gördüklerinde kendisine iletiyor.

BALYA’DA ÖRNEK BELEDİYECİLİK

‘İnsanlar anne babalarına ölmüş yakınlarına dua etmeye mezarlığa gidiyor. Elbette ki hizmeti oralarda hissettireceğiz. Mezarlıklarda edilen dualar yapılan hizmetlerle yaşatılıyor. Bu dünyada olmasa da topraklarımızın altındaki sevdiklerimize edilen duaların ve yapılan ziyaretlerin rahat yapılması için mezarlıklarımızı temizledik.’

Büyükşehir Merhaba’ya yaptığı konuşmada Başkan Kılıç, siyasi ayrım yapmadan hizmeti önemsiyorum diyerek muhalefetinde doğru yapılması gerektiğini söyledi. Sevgi üzerine kurulu hizmetin içindeyiz diyen Başkan Kılıç, Sosyal Konut projelerinde sona gelindiğini belirtti. Eylül sonuna doğru her şey hazır olacak’ dedi. Balyanın sevilen Başkanı Osman Kılıç, kırsalda yapılmayan mezarlık çalışmalarına önem verilmesi gerekliliğinden hareketle 46 mahallemiz var ve mezarlıklarımızı, camilerimizin temizliği ve boya işlemlerini tam sürat yerine getiriyoruz ifadelerini kullandı.

BİZE MİLLET İNANDI

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, herkese siyasi ayrım gözetmeden bakan biriyim. Ben Pazar tezgâhında limon satarak buralara geldim. İnsanlar derse ki Osman sen geri dön pazara domates biber satmaya döneriz. Ama derse ki Osman sen devam et elimizden gelen hizmetin en iyisini göstermeye devam ederiz. Halk ne derse o olur. Kolay işlere hiç imza atmadım. Kimseye de muhtaç olmadım. İnsanlar önce ayırt edecekler. Büyükşehir olunmuş henüz yeni olmuş bir belediye her yere eşit hizmeti birden vermesi de mümkün değil. Muhalefet yapılacaksa oda doğru yapılmalı.’ Dedi. Başkan Kılıç konuşmasının devamında Bize millet inandı. Büyükşehir kaybedildi ne yapalım oturup ağlayalım mı? Ders hazır insanlarımıza biz şu imajı verdik. BASKİ, Mezarlık işleri vs. var. Mezarlıklar benim için sorun değil. Mezarlıkları temizlettik. Bu hizmet mi derseniz elbette ki hizmet insanlar anne babasına dua etmeye gidiyor oraya. Bunu iyi anlamak gerek’ dedi.

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç ‘ insanları ayırmam hangi siyasi görüşten olursa olsun benim vatandaşımdır diyerek Altyapı yapılıyor ve yer altına yapılan işleri kimse görmüyor benim yaptığım hizmeti insanlar görüyor. Ben Olduğum gibiyim.13 Yaşında içine girdiğim ülkü ocaklarında aldığım terbiye ile ve esnaflık önemli bir kavram. Karda kışta babamla alın terimiz kursağımızdan geçmiş. MHP’nin geneline baktığınızda yüzde 99 Osman Kılıç’ı sever.2029 hedefimiz öncelik Balyanın 46 mahallesi. Gelmeyen hizmetleri getirmek. Balya’da eskiden Teşkilatımız bile yoktu buralarda. MHP Balya’da var dedirttik. Teşkilatı olmayan bir ilçede seçimi kazandık. İnancım sağlamdı. El frenini çeke çeke geldim. Maaşı düşünerek değil hizmeti düşünerek çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını alın teri ile hizmet üreterek nasıl çıkarırız bunu düşündük.’ ifadelerine yer verdi. KAMİL AKYÜREK

 

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir