Bayramda da seçim bölgesindeydi

Yazı boyutu

Seçildiği günden bu yana alanda görülen CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Ramazan bayramında da eşi Abril Akın’la birlikte ilçelerde parti örgütleri ve halkla buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Ramazan Bayramı’nda seçim bölgesi Balıkesir’de eşi Arbil Akın ile birlikte, ilçe parti örgütlerindeki bayramlaşmalara ve ilçelerde düzenlenen çeşitli bayram etkinliklerine katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Akın, Ramazan bayramının birinci gününde Balıkesir Valiliği’nde düzenlenen bayramlaşmaya eşi Arbil Akın ile birlikte katıldı. Buradan CHP Karesi İlçe Başkanlığı’na geçen Akın, partililerle bayramlaştı. Akın, “Bugün burada sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bayram havasını sizinle teneffüs etmek çok büyük bir mutluluk” diye konuştu.

‘BİR BİRİMİZİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ’

Milletvekili Ahmet Akın, aynı gün CHP Susurluk ve Erdek ilçe örgütlerinde düzenlenen bayramlaşmaya da katıldı. Akın ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda; “Balıkesir’imizde Ramazan bayramında sizlerle birlikte olmak, millet, devlet meseleleri hakkında fikir alışverişinde bulunmak, bayramlaşmak çok güzel bir duygu. Ben bu yola çıkarken sizi hiç yalnız bırakmayacağımı söylemiştim. Sizlerden de rica etmiştim, ‘beni yalnız bırakmayın’ demiştim. Allah’a şükür birbirimizi hiç bırakmadık, bırakmayacağız da” diyerek duygularını dile getirdi.

 ‘ÜLKEMİZİ AYDINLIĞA ÇIKARACAĞIZ’

Milletvekili Ahmet Akın, eşi Arbil Akın ile birlikte Ramazan bayramının ikinci gününde CHP Gönen İlçe örgütlerinde partililerle bir araya geldi, Edremit/Altınoluk CHP Mahalle Temsilciliği’ni, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) şubesini ziyaret ederek partililer ve dernek üyeleri ile bayramlaştı. Akın, Edremit’te Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Edremit Şubesi’nce düzenlenen cem evi yardımlaşma gecesine de katıldı. Burada vatandaşlara hitap eden Akın, “El ele, yürek yüreğe ülkemizi aydınlığa çıkaracağız. Ülkemizin gelişmesi ve daha demokratik, daha yaşanabilir bir yer olması için birlikte çalışacağız” dedi. Akın, bayramın son gününde ise partisinin İvrindi ve Balya örgütlerini ziyaret etti. HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir