Edip Uğur: Her türlü desteği vermeye hazırız

Yazı boyutu

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret etti.

Kulüp Yöneticisi Hüseyin Adın ve Spor Şube Müdürü İrfan Sarıgül’ün antrenör ve sporculara eşlik ettiği ziyarette güreş takımının kazandığı Valilik Kupası ve Balıkesir İl Bürünciliği Kupası Başkan Uğur’a takdim edildi.
Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımı’nın Edip Uğur’un desteğiyle kurulduğunu hatırlatarak sözlerine başlayan Sarıgül, güreş takımının çalışmaları hakkında başkana bilgiler verdi. Sarıgül, “Büyükşehir Belediyespor Güreş takımı katıldığı her turnuvadan başarılı sonuçlarla dönüyor. İl Birinciliği ve Valilik Kupası turnuvasında takım olarak birinci olduk. Minik takımımız Sivas’taki turnuvanın sonucunda 1. Lig’e yükseldi. Bu hafta içerisinde 9 sporcumuz U-23 Milli Takımı seçmelerine katılacak. A Takımımız, nisan ayında gerçekleştirilecek 1. Lig’e terfi müsabakalarında başarılı olmak için mücadele edecek” diyerek hedeflerinin bu yıl 1.lige, 2016’da ise Super Lig’e yükselmek olduğunu vurguladı.
Güreş takımı antrenör ve sporcularıyla yakından ilgilenen ve hepsiyle tek tek sohbet eden Edip Uğur ise, atasporumuz olan güreşi yakından takip ettiğini belirterek, “Kurtdereli Mehmet Pehlivan’a yakışır bir mücadele ortaya koyup Balıkesir’in adını duyuracaksınız. Ata sporumuz olan güreşte başarılı olmak istiyoruz. Bunun için sizlere her türlü desteği vermeye hazırız” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir