Balıkesir Merhaba Gazetesi

EĞLENCELİ ÇOCUK KÖYÜ MACERAMIZ

EĞLENCELİ ÇOCUK KÖYÜ MACERAMIZ
702 views
13 Ekim 2016 - 0:15

EĞLENCELİ ÇOCUK KÖYÜ MACERAMIZ

Edremit Mektebim Okulunun minik öğrencileri, Çocuk Köyü’ne ziyaret gerçekleştirdiler. Gönüllerince oyunlar oynayan çocuklar düşüncelerini paylaştılar.

Çocuk Köyü, her gün onlarca çocuğu misafir etmeye devam ediyor. Çocuk Köyüne gelerek sınırsız oyunlar oynayan çocuklar, Müdür Yardımcıları Hakan Köybaşı eşliğinde gönüllerince eğlendiler. Edremit Mektebim Okulunun birbirinden güzel öğrencileri, Çocuk Köyünde keyifli zaman geçirirken düşüncelerini de B.MERHABA okurlarıyla paylaştılar.

Yiğit Kara: Biz Edremit Mektebim Okulunda okuyoruz. Öğretmenlerimizle birlikte Çocuk Köyüne geldik. Ben çok eğlendim ve Çocuk Köyünü çok sevdim. Birbirinden güzel pek çok oyuncak ve oyun alanı var. Burada yapabileceğimiz çok güzel aktiviteler var. Ben arkadaşlarımla beraber salıncaklardan kaymayı, top havuzunda oynamayı çok sevdim.

Fırat Aytaç: Çocuk Köyüne geldiğimiz için çok mutluyum. Burada harika zaman geçiriyorum. Çocuk Köyü çok büyük ve içinde birbirinden güzel oyuncaklar, oyun alanları var. Ben kaydırakları çok sevdim. Top havuzunda arkadaşlarımızla birlikte çok eğlendik. Ayrıca labirent gibi alanlar var. O labirentlerden geçerek oyun alanlarına geliyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte tüm oyuncaklarda tek tek oynama şansı bulduk. Bu çok güzeldi. Ben inanılmaz eğlendim. Harika zamanlarımız oldu. Çok ama çok mutluyum. Bizleri buraya getirdikleri için onlara çok teşekkür ediyorum.

Poyraz Can: Mektebim Okulu olarak Çocuk Köyüne geldik. Burada da çok eğlendik. Oldukça güzel ve eğlenceli zaman geçirdik. Arkadaşlarımla birlikte neredeyse tüm oyuncaklarla oynadık. Oyun alanlarında oynayarak çok mutlu olduk. Yumuşak ve birbirinden renkli parkurları sevdim. Top havuzuna giderken trambolinler var hareketli. O trambolinlerde zıplamayı çok sevdim. Oyunlar ve aktiviteler çok zevkli. Oldukça güzeldi. Bundan sonra da sık sık Çocuk Köyüne gelmeyi istiyorum. İyi ki yapılmış.

Ceylin Ece Uçar: Biz Edremit Mektebim Okulu olarak öğretmenlerimizle birlikte Çocuk Köyüne geldik. Burada çok güzel oyun alanları, parkurlar vardı. Ben arkadaşlarımla birlikte hepsinde vakit geçirme fırsatı buldum ve çok eğlendim. Çocuk Köyünün oyun alanında yer alan top havuzunun içinde rengarenk toplar var. Top havuzunun içerisinde arkadaşlarımla birlikte oyunlar oynamak çok zevkli. Ayrıca trambolinde zıpladım. Arkadaşlarımla labirentlerden geçerek eğlenceli zaman geçirdim. Benim için oldukça eğlenceli ve keyifli bir gün oldu.

Eymen Efe: Öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımızla birlikte Çocuk Köyüne geldik. Burada birbirinden güzel oyunlar oynadık. Eğlenceli zaman geçirdik.  Kaydıraklar çok ilgimi çekti. Yan yana 4 kişinin aynı anda kayabilmesini sağlayan kaydıraklar var bunun yanı sıra yüksek ve dönen kaydıraklar var. Onlar çok güzeldi. Ben Çocuk Köyünde bulunmaktan ve burada arkadaşlarımla birlikte oyunlar oynamaktan keyif aldım. Çocuk Köyüne tekrar gelmeyi çok isterim.

Ömer Doruk Köksal: Benim hayatımın en güzel günlerinden bir tanesiydi. Arkadaşlarımla birlikte çok güzel oyunlar oynadık. Oyun parkurlarının içerisinde oyunlar kurduk onu oynadık. Top havuzunda rengarenk topların arasında eğlenmek ise en sevdiklerimden oldu. Sevdiğim bütün arkadaşlarımla birlikte güzel zaman geçirdim. Oyunlar oynadım. Çocuk Köyünün ne kadar büyük ve güzel olduğunu duyuyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Çok ama çok beğendim. Çocuk Köyünden birkaç tane daha yapılmalı. Burada oyunlar oynamak çok güzel ve eğlenceliydi. Ben arkadaşlarımla birlikte unutamayacağım keyifli bir gün geçirdim.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.