GELECEĞİN FUTBOLCULARI

Yazı boyutu

SPOR adımlarının sağlıklı bir şekilde atıldığı Balıkesir’de yaz psorları ve futbol hala revaçta.Minikjlerin futbol merakı ve söyledikleri ile güçlü bir ayağa sahip olma çabaları görülmeye değer çalışmalar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü gerçekleştirdiği faaliyetler ile sağlıklı bir nesil yetiştirmenin yanında geleceğin usta sporcularını da yetiştiriyor. Öğrenciler ve aileleri yaz okullarından memnun.

ABDURRAHİM BABAÇ: Futbolu çok seviyorum. Fanatik Beşiktaşlıyım. 6 yaşımdan beri futbol oynuyorum. Cristiano Ronaldo’yu çok beğeniyorum. Büyüdüğümde ben de onun gibi iyi bir futbolcu olmak istiyorum. En büyük hayalim Beşiktaş’ta oynamak.

UMUT BAYRAKTAR: Futbolu takım oyunu olduğu için çok seviyorum. Galatasaraylıyım. En çok Ronaldo ve Neymar’ı seviyorum. Yaz okulunda futbol oynarken çok eğlenceli vakit geçiriyorum.

UMUT ILDIZ: Neymar ve Ronaldo’yu çok beğeniyorum. Çok iyi futbolcular. Fenerbahçe taraftarıyım. Bende futbolcu olmak istiyorum. İyi bir takımda oynamak istiyorum.

HASAN EMRE NALLI: Bayer Münih’de oynayan futbolcular çok iyi. Ben Galatasaraylıyım. 5-6 yaşımdan beri futbol oynuyorum. Yaz okulumu, antrenörlerimi ve arkadaşlarımı çok seviyorum. Çok eğlenceli vakitler geçiriyoruz.

MEHMET HAN AKDAMAR: Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’ı çok seviyorum. Bende futbolcu olmak istiyorum ve çok sevdiğim takım Galatasaray’da oynamak istiyorum.

FERDİ ATIL: Neymar benim için en iyi futbolcu. Galatasaraylıyım. Futbol oynamaktan ve izlemekten çok zevk alıyorum. Yaz okulunda çok eğleniyorum. Zamanımı da en iyi şekilde geçiriyorum.

SEMİH ATİK: Fenerbahçeliyim. Ronaldo ve Muhammet Reis’i çok seviyorum. Futbolcu olmak istiyorum. Hedefim Fenerbahçe’de oynamak. 6 yaşımdan beri futbol oynuyorum. Yaz okulumu çok seviyorum hem eğleniyoruz hem öğreniyoruz.

GÖKHAN SUNGUR: Fenerbahçeliyim. Caner ve Cristiano Ronaldo’yu çok seviyorum. Futbolcu olmak istiyorum. Yeşil sahada antrenörlerimizle ve arkadaşlarımla top oynamak bambaşka bir şey. Yaz okulumu çok seviyorum.

HAZIRLAYAN: KAMİL AKYÜREK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code