Herkese selam!

Yazı boyutu

Bugün sizlerle şık olmak için yapılması gerekenler hakkında birşeyler aktarmak istiyorum. Aslında şık görünmek düşünüldüğü kadar zor değil, yapmanız gereken tek bir şey var o da; tarz sahibi olmak. Tarz sahibi olmak denilince de kulağa biraz fazla basit geliyor ama tarz sahibi olmak düşünüldüğünden çok daha zordur.

Tarz sahibi olabilmek için yapılması gereken en önemli şey ise önce kendiniz daha sonra başkalarının söyledikleri ile bütünlük kazanan bir kıyafet seçimidir. Resimlerde gördüğünüz ürünlerin üzerinizde nasıl durduğunu görmek ve karar vermek için istemeniz yeterli. İstek mekanında isteğe göre hertürlü tarzı yaratabilmek mümkün.Ben bu kombini gerçekten çok sevdim diyebileceğiniz ürünler İSTEK’te. çünkü insanların kombinlerini kendi tarzını yansıtması ve sıradanlık çizgisinden çıkarması çok hoş bir şey. İşte siz de tam olarak bunu yapın, kendi tarzınızı yakalayın. FATMA KARA

GİYİNİRKEN HANGİ DEZAVANTAJ, NASIL KAPATILIR?

Kilosu, boyu ve vücut şekli ne olursa olsun her kadın her zaman güzel, şık ve olduğundan daha iyi görünmek ister. Daha doğrusu, ufak tefek kusurlarını gizleyip daha ince, daha feminen ya da daha uzun boylu görünmeyi hayal eder.

* Modası geçmeyen klasik parçalardan oluşan bir gardırop oluşturmaya çalışın.

* Gardırobunuzun en temel parçaları siyah, lacivert, füme, çikolata kahve, mürdüm, bej, kemik, haki, lamel, vizon gibi renklerden oluşsun.

* Kaliteli kumaşlardan yapılmış kıyafetlere yatırım yapın.

* Canlı ve parlak renkleri sadece aksesuvarlarda tercih edin.

*  Size yakışan modellerde pantolonlarınız olsun. Kargo, kapri ve bermuda tarzındaki pantolonları deneyin.

* Kaliteli, bej rengi bir trençkot ve siyah şık bir paltoya yatırım yapın.

* Takı tasarımcısının elinden çıkmış kadar klas duran takılar kullanın.

*Her zaman makyajlı ve bakımlı olun. hafif ve doğal makyaj lütfen!

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir