merhaba gazetesi’nin iletişim adres ve telefonu

merhaba iletişim adres ve telefonu

merhaba gazetesi’nin iletişim adres ve telefonu, haber hattını arayan okurlarımız tarafından kullanılmaktadır.iletişim telefonu 0 551 109 18 58’dir.WhatsApp haber hattı 0 551 109 18 58’den hizmet vermektedir.Merhaba iletişim adres telefon habere ve bilgiye ulaşmanın yoludur.Not edin.0 551 109 19 58 aynı zamanda istekleriniz,önerileriniz,sorunlarınıza çare olan haberin adresidir.Merhaba gazetesi’nin iletişim adres ve telefonu 7/24 hizmet vermektedir.Merhaba gazetesi’nin adresi Eski Kuyumcular Mahallesi Kızılay Caddesi Caneri pasajı 25/4  BALIKESİR şeklindedir. Balıkesir’in büyükşehir olmasıyla birlikte Karesi ilçesinde kalan merhaba gazetesi adresi kızılay caddesi caneri pasajı kat 2’de hizmet vermektedir.

merhaba iletişim adres ve telefonu haber hattı için önem taşır.Merhaba gazetesi’nin iletişim adres ve telefonu, haber hattını arayan okurlarımız tarafından kullanılmaktadır.Merhaba haber hattına gelen her bilgi araştırılarak kaynağından elde edilen bilgilerle haberleştirilir.Merhaba gazetesinin sabit telefon numaraları Tel: 0266 243 02 03     WHATSAPP İLETİŞİM 0 551 109 18 58 dir.Merhaba gazetesi’nin adresi Eski Kuyumcular Mahallesi Kızılay Caddesi Caneri pasajı 25/4  BALIKESİR şeklindedir.

merhaba iletişim adres ve telefonuna, Merhaba haber hattına gelen her bilgi araştırılarak kaynağından elde edilen bilgilerle haberleştirilir. Merhaba gazetesinin sabit telefon numaraları Tel: 0266 243 02 03     WHATSAPP İLETİŞİM 0 551 109 18 58 dir.

Merhaba gazetesi whatsApp ihbar hattına gelen haberlerle bugüne kadar pekçok haber yapılmış ve kamuoyu faydası sağlayacak hertürlü bilgiye yer verilmiştir. merhaba haber hattı merhaba iletişim adres ve telefonlarına gelen kayıtlarla yapılan haberler okurlarımıza sunulmuş ve etkin güvenilir seviyeli objektif ahbercilik anlayışı ile merhaba’ya okur ulaşımının kolaylaşmasınında sağlanması için iletişim adres ve telefonları aktif olarak kullanıma sunulmuş ve sunulmaktadır.merhaba iletişim adres ve telefonu haber hattı için önem taşır.Merhaba gazetesi’nin iletişim adres ve telefonu, haber hattını arayan okurlarımız tarafından kullanılmaktadır.Merhaba haber hattına gelen her bilgi araştırılarak kaynağından elde edilen bilgilerle haberleştirilir.Merhaba gazetesinin sabit telefon numaraları Tel: 0266 243 02 03     WHATSAPP İLETİŞİM 0 551 109 18 58 dir.Merhaba gazetesi’nin adresi Eski Kuyumcular Mahallesi Kızılay Caddesi Caneri pasajı 25/4  BALIKESİR şeklindedir.

 1. değerli arkadaşlarım,

  Facede paylaştığınız yazıyı okumak için linke tıklıyorum, sayfanızı açtığımda sayfanın sağ ve sol yanlarında iki reklam sütunu geliyor ve yazıyı okumamı engelliyor, bu da okuma isteğimi kırıyor.

  Buna bir çare bulursanız yazılarınızı ve sayfanızı takip etme imkanı bulacağım.

  Selamlarımla

  Mustafa Kuvanncı

 2. s.a 43 yıldır gazeteciyim halen DHA ayvalık temsilcisi,14 yıl belediye de basın görevlisi iken yerel seçimlerde Edip Uğur için çalıştım diye yeniden görev alamadım burada dağıtmak için 300 gazete bastırmak isterim sizin gazete arasına ek koyabilirmiyiz 4 sayfa 1 ve 4 renkli 2 ve 3 siyah,bana ne kadara mal olur selamlar
  hüsnü evren

 3. gün geçtikçe ilgim artıyor güzel ve ilginç haberleriniz hep merak uyandırıyor bu gazeteyi okumaktan zevk alıyorum herkese selamlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir