KADIN ÖZELDİR

Yazı boyutu

Bugün sizleri kadınlara özel ve kadınlara kendilerini özel hissettiren rengârenk bir butik dünyasında konuk edeceğiz.
Tasarım zenginliği ile kendilerini özel hissettirecek kıyafetlerin dünyasında birbirinden ayrı ve tek olma özelliğine sahip kıyafet çeşitlerini barındıran bir butik. İstek Butik başarılı kadın elinin değdiği ve yaratıcılığı zorlayan mekanında özel tasarım ve farklı renk tonlarında kıyafet çeşitliği ve zenginliğine hakim bir butik.
İSTEK  BUTİK
İstek Butik işletmecisi Nazan Dolgun en büyük yardımcısı Hülya Hakan ile birlikte kadınlara özel tasarımlarla yapılan tek ürün ve tek tasarım harikalarını İstek Butikte sunuyor. Eski Kuyumcular Mahallesi Bankalar Sokağında bulunan Butikte günlük giyimden gece abiye ve çanta çeşitlerine kadar her şey mevcut.

Özel gün ve günlük takıları ile özgün tasarımların hayat bulduğu butik işletmecisi Nazan Dolgun farklı marjinal bir yaşam tarzı benimseyen müşterilerime hitap etmesi ve her ürünün tek olması şartı ile burayı açtım’ dedi. Dolgun mağazada bulunan ürünleri ve iş yaşamını şöyle anlattı: ‘Hem ürün tek olmalıydı çünkü ‘ bayan ‘özeldir.

Özel olan insan bir birey olduğu gibi her elbiseyi de bir birey olarak düşünüp o farklılığı ve güzelliği yaşatabilmeliydi ve tek tasarım tek ürün şeklinde ürünlerimizi lanse ettim. Küçücük bir işyeri ile başlayıp şimdi büyük bir mağazaya dönüştürdüm. Bu mağazanın farklı olması kendine ait bir ruh taşımasından ve İstanbul’da İstek Butik adında bir mağazamız daha var. Mağaza ürün çeşitliliği, tasarım zenginliği, moda çizgileri ve kendine yakışanı giymeyi hedefleyen Balıkesir’de bu tarzın öncülüğünü gösteriyor. Her kıyafet herkeste farklı duruyor ve tasarım dediğimiz kişinin kendine yakışanı bulması. Pek çok farklı markada kendilerinin talebi doğrultusunda Balıkesir Bayii olarak bize verdiler. Unutmamak gerekir ‘bayan özeldir’ ve en güzelini hak eder.’ HABER: SEMRA AMAN AKYÜREK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code