Mahalleler yenileniyor

Yazı boyutu

İvrindi Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Karaçepiş,Kömürcü, Kınık Taşdibi,Hüseyinbeyobası vb. Mahallelerin ardından Korucu ve Küçük Fındık Mahalleleri de yeniden düzelenedcek.

Belediye Başkan Yardımcısı Adem Karabıyık çalışmaları yerinde denetledi. İvrindi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Küçük Fındık Mahallesinden sonra kalan diğer mahallelere de parke taşı döşemeyi planlıyor.
Sakarya Mahallesinde bulunan Panayır Mevkii yolunun üzerinde olan Şehit Turhan Kurt ve Sağlık Meslek Lisesi bulunduğu tali yola sağlı sollu, 7 Eylül Mahallesi ve Korucu mahallesine kaldırım ve hafriyat çalışmaları başlatıldı. İvrindi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bir açıklamada bulunarak “İvrindi Belediyesi’nin yetki alanı içerisinde bulunan tüm bölgelere en kaliteli hizmeti verebilmek için çalıştıklarını belirterek Fen İşleri Müdürlüğü olarak parke yol ve kaldırım yapımı çalışmalarımızı sürdürürken havaların ısınmasıyla birlikte yol kenarlarında ve kaldırımlarda biten otların temizliğine de hız vereceğiz” dedi. HABER MERKEZİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code