MHP’li üye Ak Parti’ye geçti

Yazı boyutu

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Büyükşehir Belediye Meclisi Balyalı üyesi, Ak Partiye geçti. MHP’nin üye sayısı 9’a düşerken Ak Partinin üye sayısı 59 oldu.

 Balya Belediye Meclisi ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Özcan Durmaz, Ak Partiye geçti. Ak Parti İl binasında İl Başkanı Dinçer Orkan tarafından parti rozeti takılan Özcan Durmaz, ilk ziyaretini Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u yaptı. İl Başkanı Dinçer Orkan, Balya İlçe Başkanı Şaban Özel ve Balya Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Ak Parti’ye geçen Özcan Durmaz’ı tebrik eden Başkan Uğur, “Balya’ya ve Balıkesir’e hizmet yolunda Ak Parti’ye geçen Belediye Meclis Üyesi Özcan Durmaz’ı tebrik ediyor, bundan sonra Balya ilçemizin ve Balıkesir’in gelişmesi aşamasında ortaya koyacağı çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Öte yandan Özcan Durmaz’ın MHP’den Ak Parti’ye geçmesiyle birlikte Ak Partinin 58 olan Büyükşehir Belediye Meclisi üye sayısı 59’a yükselirken,  MHP’nin 9 olan sandalye sayısı 8’e düştü.  HABER MERKEZİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code