Milletvekili Akın alanda

Yazı boyutu

Balıkesir’in CHP’li genç milletvekili Ahmet Akın, Balıkesir’de sorun olan her yerde ve bölgesinde her etkinliğe katılıyor. Akın, “Balıkesir’de hemşerilerimle birlikte olduğumda yaşadığım mutluluğu tarif edemem” diyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Balıkesir’de nerede bir sorun yaşanıyorsa, nerede bir sosyal kültürel etkinlik varsa orada oluyor. Geçtiğimiz günlerde eski SEKA kağıt fabrikası alanında yapılacak termik santrali gündeme getirdi.Akın, geçtiğimiz gün de Ayvalık’ta Yeryüzü Sofrası’na ve Erdek’te 1.Kyzikos Heykel Sempozyumu’na katıldı, Gömeç’te kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi ve Ramazan Ayı’nın son iftarını Bandırma’da yaptı.

Balıkesir’de gittiği her yerde vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Akın, bu ilgi ve sevgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Balıkesir’de hemşerilerimle birlikte olduğumda yaşadığım mutluluğu tarif edemem. Onları dinlemek, onlarla birlikte zaman geçirmek benim için büyük bir mutluluk” diye konuştu.

Ayvalık’ta katıldığı, CHP ilçe örgütü tarafından düzenlenen Yeryüzü Sofrası’nda çok duygulandığını ifade eden Akın, “Ne kadar güzel bir ortamdı. Herkes evinden getirdiği lokmasını yanındakiyle, karşısındakiyle paylaştı. Orada esasında huzuru, mutluluğu, sevinci paylaştık. Yeryüzü Sofrası’nın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Erdek’te düzenlenen 1. Kyzikos Uluslararası Heykel Sempozyumu’na da katılan Akın emeği geçen Erdek Belediyesi ve sanatçıları kutladı, sanatçılara teşekkür plaketlerini ve sertifikalarını sundu. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir