Gündem Özel Haberler Video Haber

MUHTAR TEMİZ’DEN YÜCEL YILMAZ’A TEŞEKKÜR

Yazı boyutu

Aygören Mahallesi Muhtarı Kemal Temiz, kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Karesi Kaymakamı Abdülkadir Demir’e teşekkür etti. Özellikle Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın her an yanlarında olduğunu kaydeden muhtar Temiz, “Muhtarlık binamızın önce bayrak direkleri yenilenmişti. Şimdi de dış boyası yapılıyor. Karesi’de muhtarlık binaları yenileniyor. Bambaşka bir hal alıyor. Bunlar çok güzel. Karesi Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz sorunları yerinde tespit ederek gerekenleri yapıyor. Ona çok minnettarız. Hizmette sürekliliğin esasına inanan ve bunu prensip edinmiş, sınır tanımayan bir başkanımız olduğu için çok mutluyuz” dedi.

DEPREME DAYANIKLI MAHALLE
Muhtar Kemal Temiz, Aygören Mahallesinin sağlam bir zemine sahip olduğunu dolayısıyla depreme dayanıklı bir mahallede bulunduklarının altını çizdi. Doğal afetlere dayanıklı bir yapıya sahip olan Aygören Mahallesi olası bir deprem yada sel baskınlarına karşı sağlam durabiliyor.  Çünkü sert ve dayanıklı bir zemine sahip.  Balıkesir’in en eski mahallelerinden olan Aygören’de huzur ve güven de iyi durumda.

YENİ BİNALAR YÜKSELİYOR

Aygören Mahallesi Muhtarı Kemal Temiz, özellikle Büyükşehir Belediyesi’nin Çamlık Projesi nedeniyle mahallede inşaat yapımının hız kazandığını söyledi. Çamlık Projesi’nin Balıkesir ile beraber Aygören’e de vizyon katacağını ifade eden muhtar Temiz, “Bugüne kadar mahallemizde pek fazla bir yapılaşma yoktu. Ancak geç de olsa inşaat firmaları bizim mahallemizin konut yapımına çok müsait olduğunu fark etti. Son zamanda mahallemiz adeta şantiyeye döndü. Yeni yeni binalar yapılıyor. Bu arada Çamlık Projesi tabi ki mahallemizin vizyonunu çok değiştirecek” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir