TALEP VARDI ADAY OLDUK

Yazı boyutu

Balıkesir Karesi Ziraat Odası Başkan adayı Cihat Şimşek ekibi ile ziyaret turunda

Şoförler Odasında BESOB Başkanı ile buluşan Şimşek ve ekibi aynı gün Esnaf ve Kefalet Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ayvaz’ıda ziyaret etti.

Süt Üreticileri Birlik Başkanı Cihat Şimşek ziyarette yaptığı konuşmada ‘İnsanlar kendi başına aday olamıyor. Tabandan bu işi yapan ve işin çilesini çeken, her gün tarımla uğraşan insanlardan talep gelmediği sürece ne benim nede başka arkadaşımın kalkıp kendi başına aday olması gibi bir şey söz konusu olamaz.’ İfadelerini kullandı. Şimşek, Kooperatif Başkanı Erol Ayvaz’a yapılan ziyarette “bizim için önemli olan tarımı bilen, hayvancılığı bilen ve içinde olan birisi olarak, aday olduğumuz odamızın delegesi olarak arkadaşlarımızla sizi ziyaret etmek istedik. Balıkesir tarımın başkenti. Türkiye’yi doyuran il olarak her yerde övünç kaynağımız. Bu övünç kaynağıyla daha iyi şeyler yapabilmek için halis niyetlerle ve niyeti hayır olan arkadaşlarla kutlu bir yola çıktık. Bu konuda da delegelerimizi ziyaret ediyor desteklerini talep ediyoruz.’ dedi.

 ŞİMŞEK ‘BİRLİK İÇİNDE SEÇİM DİLİYORUM’

İnsanlar kendi başına aday olamıyor diyen Başkan Şimşek, Tabandan bu işi yapan bu işin çilesini çeken, her gün tarımla uğraşan insanlardan talep gelmediği sürece benim yada başka bir arkadaşımın kalkıp kendi başına aday olması söz konusu olamaz. Hiçbir zaman da olmamıştır. Bütün meslek dallarında bu aynıdır. Tabandaki bu işi yapan insanlardan gelen yoğun talep üzerine, millet değişiklik istiyor. Mevcut yönetime saygı duyuyoruz. Uzun yıllardan beri başkanımız. Özellikle kendisini kıracak, incitecek gönlüne herhangi bir şey düşürecek kelimelerden uzak duruyoruz. Seçimlerde insanlar birbirine kırıcı olmadan, birbirini kucakladıkları düğün havasında geçirilen bir atmosfer yaşansın istiyoruz. Allah böyle bir seçim geçirmemizi nasip eder. Bu niyetlerle yola çıktık. Allah hayırlısını versin. Balıkesir’in tarımı hayvancılığı ziraatı için hayırlısı ne ise o olsun. Bu niyetlerimizi size de aktarmak istedik ‘şeklinde konuştu. HABER: FATMA KARA

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir