TEST KİTABINDAN ESRAR ÇIKTI

Yazı boyutu

Balıkesir’de yapılan operasyonlarda 70 gram esrar,827 kök kenevir ve üç kilo kubar esrar ele geçirildi. Yapılan ayrı operasyonlarda bir Üniversite öğrencisinin evinde yapılan aramada KPSS Test Kitabının arasına sarılmış esrar bulundu.
Balıkesir Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü uyuşturucu madde ile ilgili başarılı bir operasyona daha imza attı. KPSS test kitabının sayfalarına sarılı 6, 37 gram esrarı ele geçiren yetkililer, daha sonra yapılan araştırma sonucu sayfaların ait olduğu kitabı ve kitabın bulunduğu adreste aynı kitaba ait başka sayfalara sarılmış 70,15 gram esrar ele geçirdi.
BALIKESİR POLİSİ UYUŞTURUCU TACİRLERİNE NEFES ALDIRMIYOR
Balıkesir Emniyet Müdürlüğünden Alınan Bilgilere göre, 21 Temmuz 2015 günü akşam saatlerinde uyuşturucu kullanıcısı 2 şahıstan KPSS Test Kitabının Yapraklarına sarılı olarak 6,37 gram esrar maddesini ele geçiren Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü görevlileri, araştırmalar sonucunda ele geçirilen esrar maddesinin B.A isimli kişiden satın alındığını tespit etmiş. KOM görevlilerince, Yapılan bu tespit üzerine aynı gün B.A’nın ikametinde yapılan aramada, daha önce ele geçirilen esrar maddesinin sarılı bulunduğu Test kitabı sayfalarına ait KPSS test kitabı ile aynı şekilde sarılı vaziyette poşetler içerisinde 70,15 gram daha esrar maddesi ele geçirilmiş.  KAMİL AKYÜREK

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir