Gündem Ulusal Haberler

TÜM YILDIZLARI TOPLADI BAŞKANLIĞA ‘DEVAM’ DEDİ

Yazı boyutu

Balıkesir Lokantacılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkârları Odası 45.olağan genel kurulu yapıldı. Balkonukta gerçekleşen kurula oda üyeleri büyük ilgi gösterdi. Güven tazeleyen Başkan Hasan Yıldız’ın ilk mesajı ‘üyelerimizle birlikte daha sıcak temas kurmak ve sorunlara birlikte çözüm üretmek istiyorum’ oldu. Yıldız üyelerinden oyları toplayarak yeniden başkanlığa devam dedi.
Odanın yapılan olağan genel kurulunda Başkan Hasan Yıldız güven tazeledi. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Hasan Yıldız Cemil Tezcan Şenol Eyiol Hasan Baydemir Mehmet Çoban İskender Şahan Teslime Yıldız. Denetim Kurulu ise Bünyemin Demiral, Muharrem Memiş ve Dilek Kartal.144 oy alarak üyelerinin güvenini tazeleyen Başkan Hasan Yıldız, ‘ Birlik ve beraberlik içinde sorunlarımıza çözüm üretmek istiyoruz’ dedi.
“YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”
Geçmiş dönemde yaptıkları hizmetlerin gelecek dönemde de artarak devam edeceğini söyleyen Başkan Yıldız,“Ben mesleğe 14 yaşında bulaşıkçı olarak başladım. Yani içinizden biriyim. Bir önceki dönem de huzurlarınıza başkan adayı olarak çıktım. Teveccühlerinizle beni ve ekibimi göreve seçtiniz. Bizler de ekip olarak sizlerin güvenine mazhar olmaya çalıştık. Sizin başkanınız olmaktan son derece onur duyuyorum. Yeni dönemde koltuk değil hizmet için huzurlarınızdayım. Geçen dönemi uzun uzun anlatmaya gerek yok. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bizler kanunlar çerçevesinde yapılacak ne varsa onu yapmaya çalıştık. Ben tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Yepyeni bir döneme inanılır, güvenilir, şeffaf, ulaşılabilir bir kadroyla yolumuza devam edeceğimizi bilmenizi hatırlatırım.

Ali Osman Ata

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir