YÜZMEYİ ÖĞRENİYORUM

Yazı boyutu

Yüzme, eğitim ve kültür seviyesinin en yüksek olduğu spor dallarından biri. Bu yüzden çocukların küçük yaşta yüzmeye başlaması gerekiyor. Çocukların hareket etme ihtiyacının giderilmesi çok önemli.

Yüzme havuzunda Yüzme Kursundaki çocuklarla beraberdik. Eğlenerek yüzme öğrenen çocuklar keyifli dakikalar yaşıyorlar.

İLAYDA KARGIN: 2008’den bu yana yüzüyorum. Milli sporcuyum. Yüzmeyi çok seviyorum. Bir sürü madalyalarım,ödüllerim var. Yüzme çok güzel bir spor. Bütün çocukların, gençlerin yapması gereken bir spor. Hem sosyal açıdan hem de sağlık açısından.

ARKIN ALTINÖZ: Yüzmeyi çok seviyorum. Antrenörlerimiz bizimle çok ilgileniyor. Çok güzel öğretiyorlar. Hem öğreniyorum hemde eğlenerek yaz tatilimi değerlendiriyorum.

ORHUN ÖZTÜZÜN: Spor yapmayı çok seviyorum. Benim için yüzme de sporların arasında en güzeli. Yüzerek beden gelişimimizi sağlıyor, vücut kaslarımızın tamamını çalıştırdığımız içinde direncimizi yüksek tutarak sağlıklı büyüyoruz.

CANSU KAPUCI: Yüzme çok zevkli ve sağlıklı bir spor. Hem eğleniyoruz hem de sağlıklı büyüyoruz. Öğretmenlerimiz çok iyiler. Bizimle çok ilgileniyorlar. Korkusuzca yüzmeyi öğreniyorum. Kendime daha çok güveniyorum.

FIRAT KOÇYİĞİT: Çok eğleniyorum. Yüzmeyi öğreniyorum. Havuz çok güzel, deniz de öyle. Büyüyünce milli yüzücü olmak istiyorum. Kursa geldiğimde zamanın geçmesini istemiyorum, çünkü çok güzel vakit geçiriyorum.

YUSUF ÇEÇEN: Arkadaşlarımla, öğretmenlerimizle çok eğlenerek bir spor yapıyorum. Çok keyifli. Yaz tatilimi en iyi şekilde değerlendirdiğimi düşünüyorum. Her çocuk bence bu sporu yapmalı. Vücudumuz güçlenirken bizde eğlenerek zaman geçiriyoruz.

HAZIRLAYAN: KAMİL AKYÜREK

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code