Balıkesir Merhaba Gazetesi

DEMİRASLAN ESNAF TURUNDA

DEMİRASLAN ESNAF TURUNDA
178 views
12 Temmuz 2018 - 8:28

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin ardından esnaf temsilcileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor.

Demiraslan “Sorumluluğumuz büyük, başarıyı arttırmak istiyoruz” diyerek yaptığı yazılı açıklamada “Seçim çalışmalarına sanayiden başladık ve bize çok uğurlu geldi. Seçim sonrası ilk ziyaretimizi de sizlere gerçekleştirelim istedik ve UMESO’yu ziyaret ettik” dedi.

“BAŞARI ARTSIN İSTİYORUZ”

 

Türkiye Cumhuriyeti 1. Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkez yönetiminin Balıkesir’in başarısından çok mutlu olduğunu ifade eden Demiraslan, “Herkesin gözü Balıkesir’in üzerindeydi. Birlik beraberlik içerisinde, teşkilatlarımızın büyük emeği ve tabii ki de halkımızın büyük desteğiyle 5 milletvekili çıkarmayı başardık. Başkanımız Erdoğan, Balıkesir’in aldığı başarıdan dolayı bizi kutladı. Sorumluluğumuz büyük biz başarıyı daha da arttırmak istiyoruz” iafdelerini kullandı. Halkın, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye verdiği desteğin karşılığını verme zamanı olduğunu vurgulayan Demiraslan, “Şimdi de milletimize hizmete devam etme zamanı.” Şeklinde konuştu.

“SORUNLAR ÇÖZÜME KAVUŞACAK”

Balıkesir Umum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kuşçu, Başkan Demiraslan’dan organize sanayi bölgesiyle entegre bir sanayi sitesi kurulması için destek istedi. Savaştepe Yolu üzerindeki Organize Sanayi Bölgesi karşısında yer alan 2 bin 400 dönümlük alan için gerekli başvuruları yaptıklarını ve Kuvayi Milliye Yapı Kooperatifi kurduklarına dikkat çeken Başkan Kuşçu, “Odamıza kayıtlı 600 üyemizin yer konusunda başvurusu var. Organize sanayi bölgesindeki fabrikalara destek olmak amacıyla mini fabrikalar yer alacak ve istihdama büyük katkı sağlayacak bu projeye desteklerinizi bekliyoruz” dedi. Teşekkür ziyaretlerine Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin’i ziyaret ederek sürdüren Demiraslan, Balıkesir şehiriçi ulaşımıyla ilgili sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdı. Şoför esnafının sorunlarını da tek tek dinleyen Demiraslan, sorunların çözümü noktasında gerekli temasları sağlayacaklarını söyledi. Son ziyaretini Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Seçim sürecini değerlendiren Başkan Demiraslan, esnaf temsilcilerine desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.